Referencje

Z usług doradztwa Pana Arkadiusza korzystam już od kilku lat. Jego zaangażowanie w obsługę klientów, a także pełny profesjonalizm i znajomość zagadnień sfery finansów oraz ubezpieczeń jest wręcz niespotykany. Cały jego zespół, to ludzie na właściwych miejscach, skorzy do szukania najlepszych rozwiązań. Polecam serdecznie!

  Andrzej Reszyc

  Współpracę z Panem Arkadiuszem Korybskim rozpoczęłam 4 lata temu. Skończyłam wtedy 50 lat, zmieniła się moja sytuacja rodzinna i potrzeby finansowe. Pan Arkadiusz pomógł mi zinwentaryzować posiadane polisy i zaproponował takie, które odpowiadały nowej rzeczywistości. Zawsze mogę liczyć na jego wsparcie w kwestiach instrumentów finansowych, nawet tych, które nie były przedmiotem naszej pierwotnej współpracy (np kredyt hipoteczny). Jest pomocny, zaangażowany, zawsze dostępny. Gorąco polecam współpracę z Panem Arkadiuszem Korybskim.

   Urszula Kozioł

   Polecam współpracę z Panem Korybskim. Jest rzeczowy, dobrze orientuje się w dostępnych na rynku produktach finansowych. W razie potrzeby skrupulatnie przeprowadzi analizę problemu. Bardzo dobry i szybki kontakt, ale nienachalny.

    Klemens Lubieniecki

    Profesjonalizm, przemyślane i 'skrojone na miarę' doradztwo oraz świetny kontakt. To właśnie cechuje Pana Arkadiusza. Gorąco polecam!

     Adam Kaczmarek

     Polecam Pana Arkadiusza, profesjonalne doradztwo i dopasowanie ubezpieczeń do potrzeb ubezpieczonego, zawsze miły i dobry kontakt. Pełny zakres ubezpieczeń i doradztwo finansowe. Pełny profesjonalizm

      Andrzej Maksymów

      Masz pytania?

      Umów się na bezpłatne spotkanie online lub osobiście