O mnie

Od ponad 6 lat pomagam klientom w podejmowaniu różnych decyzji finansowych dotyczących ich gospodarstwa domowego lub firmy, tworząc i wdrażając w życie kompleksowe koncepcje finansowe.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, gdzie ukończyłem kierunek Finansów i rachunkowości. W finansach pracuję od ponad 6 lat. Od początku kariery w tej branży staram się tworzyć nową jakość obsługi klienta bazując na holistycznym podejściu do każdej jego decyzji finansowej. Osobiście zajmuję się tworzeniem dla klientów planów finansowych, uwzględniających obszary inwestycyjne oraz ochronę ich płynności obecnej jak i przyszłej. Ponadto zajmuję się tworzeniem wraz z przedsiębiorcami planów sukcesyjnych w ich firmach, polegających na zaplanowaniu dziedziczenia i zabezpieczenia przedsiębiorstwa na różne skrajne sytuacje. W pracy opieram się na aktualnych standardach planowania finansowego, dlatego też w moim zespole współpracuję ze specjalistami z sektora kredytowego oraz ubezpieczeniowego.

Od 2024 jestem członkiem światowej organizacji branży ubezpieczeniowej MDRT w stopniu Court of the Table.

Poza pracą bezpośrednio z klientem, prowadzę także biuro Phinance S.A., jako Starszy Partner. W swoim biurze przeprowadzam procesy rekrutacji, szkoleń oraz wdrożenia do zawodu doradcy. Aktualnie nadzoruję pracę 25 doradców finansowych.

Masz pytania?

Umów się na bezpłatne spotkanie online lub osobiście